| Zeit | 01.05.2026 12:41 |
|---|---|
| Ort | Adamovo lože |
| Kamera | Google Pixel 10 Pro + Pixel 10 Pro back camera 2.02mm f/1.7 |
| Blende | f/1.7 |
| Belichtung | 2.7ms |
| ISO | 33 |
| Brennweite | 2.0mm (≙ 12mm) |
| Helligkeit | 11.7 LV |
| Modus | Program Normal |
| Belichtung | Auto Exposure |
| Entfernung | 1.709 m |
| Blitz | Flash did not fire, compulsory flash mode |
| Software | HDR+ 1.0.888945374nd |