| Zeit | 01.05.2026 14:14 |
|---|---|
| Ort | Smíchousův rybník (rozcestí) |
| Kamera | Google Pixel 10 Pro + Pixel 10 Pro back camera 6.9mm f/1.68 |
| Blende | f/1.7 |
| Belichtung | 16.1ms |
| ISO | 25 |
| Brennweite | 6.9mm (≙ 24mm) |
| Helligkeit | 9.5 LV |
| Modus | Program Normal |
| Belichtung | Auto Exposure |
| Entfernung | 2.345 m |
| Blitz | Flash did not fire, compulsory flash mode |
| Software | HDR+ 1.0.888945374zd |