| Zeit | 01.05.2026 14:53 |
|---|---|
| Ort | 27921 |
| Kamera | Google Pixel 10 Pro + Pixel 10 Pro back camera 2.02mm f/1.7 |
| Blende | f/1.7 |
| Belichtung | 317µs |
| ISO | 55 |
| Brennweite | 2.0mm (≙ 12mm) |
| Helligkeit | 14.0 LV |
| Modus | Program Normal |
| Belichtung | Auto Exposure |
| Entfernung | 3.216 m |
| Blitz | Flash did not fire, compulsory flash mode |
| Software | HDR+ 1.0.888945374nd |