| Zeit | 20.04.2022 13:22 |
|---|---|
| Kamera | Google Pixel 4 + Pixel 4 back camera 5.84mm f/2.4 |
| Blende | f/2.4 |
| Belichtung | 20.0ms |
| ISO | 36 |
| Brennweite | 5.8mm (≙ 43mm) |
| Helligkeit | 9.6 LV |
| Modus | Program Normal |
| Belichtung | Auto Exposure |
| Entfernung | 2.034 m |
| Blitz | Flash did not fire, compulsory flash mode |
| Software | HDR+ 1.0.440402506zd |