| Zeit | 03.08.2021 13:30 |
|---|---|
| Kamera | Canon EOS M50 + EF-M15-45mm f/3.5-6.3 IS STM |
| Blende | f/8 |
| Belichtung | 12.5ms |
| ISO | 200 |
| Brennweite | 18mm (≙ 29mm) |
| Helligkeit | 11.3 LV / 10.0 EV |
| Modus | Manual |
| Belichtung | Manual Exposure |
| Fokus | One-shot AF |
| Schärfebereich | 81.91 m – ∞ |
| Blitz | Flash did not fire |