| Zeit | 03.08.2021 13:48 |
|---|---|
| Kamera | Canon EOS M50 + EF-M15-45mm f/3.5-6.3 IS STM |
| Blende | f/6.3 |
| Belichtung | 4ms |
| ISO | 200 |
| Brennweite | 45mm (≙ 72mm) |
| Helligkeit | 12.3 LV / 13.62 EV |
| Modus | Manual |
| Belichtung | Manual Exposure |
| Fokus | One-shot AF |
| Schärfebereich | 0.24 m – 0.25 m |
| Blitz | Flash did not fire |