| Zeit | 03.08.2021 14:04 |
|---|---|
| Kamera | Canon EOS M50 + EF-M15-45mm f/3.5-6.3 IS STM |
| Blende | f/8 |
| Belichtung | 5ms |
| ISO | 200 |
| Brennweite | 37mm (≙ 59mm) |
| Helligkeit | 12.6 LV / 12.5 EV |
| Modus | Manual |
| Belichtung | Manual Exposure |
| Fokus | One-shot AF |
| Schärfebereich | 9.61 m – ∞ |
| Blitz | Flash did not fire |