| Zeit | 03.08.2021 15:27 |
|---|---|
| Kamera | Canon EOS M50 + EF-M15-45mm f/3.5-6.3 IS STM |
| Blende | f/6.3 |
| Belichtung | 2ms |
| ISO | 200 |
| Brennweite | 45mm (≙ 72mm) |
| Helligkeit | 13.3 LV / 12.12 EV |
| Modus | Manual |
| Belichtung | Manual Exposure |
| Fokus | One-shot AF |
| Schärfebereich | 81.91 m – ∞ |
| Blitz | Flash did not fire |