| Zeit | 02.08.2022 14:51 |
|---|---|
| Kamera | Canon EOS M50 + EF-S55-250mm f/4-5.6 IS STM |
| Blende | f/4.5 |
| Belichtung | 5ms |
| ISO | 250 |
| Brennweite | 70mm (≙ 112mm) |
| Helligkeit | 10.7 LV / 11.25 EV |
| Modus | Manual |
| Belichtung | Manual Exposure |
| Fokus | Manual Focus (3) |
| Schärfebereich | 3.16 m – 3.62 m |
| Blitz | Flash did not fire |