| Zeit | 27.02.2026 13:09 |
|---|---|
| Ort | Emmastraße |
| Kamera | Google Pixel 7a + Pixel 7a back camera 5.43mm f/1.89 |
| Blende | f/1.9 |
| Belichtung | 1.7ms |
| ISO | 40 |
| Brennweite | 5.4mm (≙ 25mm) |
| Helligkeit | 12.3 LV |
| Modus | Program Normal |
| Belichtung | Auto Exposure |
| Entfernung | 84.361 m |
| Blitz | Flash did not fire, compulsory flash mode |
| Software | HDR+ 1.0.854411184zd |