| Zeit | 31.07.2022 16:56 |
|---|---|
| Kamera | Google Pixel 4 + Pixel 4 back camera 5.84mm f/2.4 |
| Blende | f/2.4 |
| Belichtung | 1.0ms |
| ISO | 38 |
| Brennweite | 5.8mm (≙ 43mm) |
| Helligkeit | 13.9 LV |
| Modus | Program Normal |
| Belichtung | Auto Exposure |
| Entfernung | 2.248 m |
| Blitz | Flash did not fire, compulsory flash mode |
| Software | HDR+ 1.0.450594208zd |