| Zeit | 31.07.2022 17:50 |
|---|---|
| Kamera | Google Pixel 4 + Pixel 4 back camera 4.38mm f/1.73 |
| Blende | f/1.7 |
| Belichtung | 5.7ms |
| ISO | 44 |
| Brennweite | 4.4mm (≙ 27mm) |
| Helligkeit | 10.2 LV |
| Modus | Program Normal |
| Belichtung | Auto Exposure |
| Entfernung | 1.915 m |
| Blitz | Flash did not fire, compulsory flash mode |
| Software | HDR+ 1.0.450594208zd |