| Zeit | 16.03.2025 11:50 |
|---|---|
| Ort | Hammersteinweg |
| Kamera | Google Pixel 7a + Pixel 7a back camera 5.43mm f/1.89 |
| Blende | f/1.9 |
| Belichtung | 493.0µs |
| ISO | 43 |
| Brennweite | 5.4mm (≙ 25mm) |
| Helligkeit | 14.0 LV |
| Modus | Program Normal |
| Belichtung | Auto Exposure |
| Entfernung | 4.875 m |
| Blitz | Flash did not fire, compulsory flash mode |
| Software | HDR+ 1.0.734407124zd |