| Zeit | 10.05.2024 15:46 |
|---|---|
| Kamera | Canon EOS M50 + EF-M15-45mm f/3.5-6.3 IS STM |
| Blende | f/8 |
| Belichtung | 5ms |
| ISO | 100 |
| Brennweite | 15mm (≙ 24mm) |
| Helligkeit | 13.6 LV / 14.88 EV |
| Modus | Manual |
| Belichtung | Manual Exposure |
| Fokus | One-shot AF |
| Schärfebereich | 3.61 m – 5.12 m |
| Blitz | Flash did not fire |